Sklep Aeroklubu Gdańskiego

Chcemy umożliwić dostęp do latania (zarówno za sterami śmigłowców lub samolotów, jak i jako pasażer czy też skoczek) jak najszerszemu gronu. Dlatego też w naszym Sklepie Aeroklubu Gdańskiego możesz nabyć vouchery na niezapomniane przygody w przestworzach, takie jak skok w tandemie nad morzem. Wieloletnia historia i tradycja kontynuowana od prawie stu lat sprawia, że Aeroklub Gdański cieszy się dużym uznaniem wśród pasjonatów lotnictwa oraz osób pragnących zdobyć umiejętności związane z lataniem.

Historia tego miejsca sięga roku 1929, kiedy to grupa entuzjastów lotnictwa postanowiła założyć organizację, która miała na celu rozwijanie pasji związanej z lataniem. Od tego czasu aeroklub nieprzerwanie działa na rzecz popularyzacji lotnictwa oraz szkolenia nowych pokoleń pilotów. Dzięki nieustannemu dążeniu do doskonalenia swoich umiejętności Aeroklub Gdański stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych aeroklubów w Polsce.

Szeroki zakres usług do nabycia w Sklepie Aeroklubu Gdańskiego

Sklep Aeroklubu Gdańskiego oferuje swoim klientom duży wybór usług związanych z lotnictwem. Jedną z najbardziej popularnych atrakcji jest skok spadochronem w tandemie, który pozwala na przeżycie niezapomnianych emocji podczas swobodnego spadania z wysokości czterech tysięcy metrów. Dla osób pragnących spróbować swoich sił w sterowaniu wybranym statkiem powietrznym aeroklub organizuje m.in. kursy latania szybowcem, śmigłowcem czy też balonem.

Szkolenia tego typu pozwalają zdobyć niezbędne umiejętności oraz licencje pilota. Ponadto przeprowadzane są kursy samolotowe do licencji PPL(A). To jednak nie wszystko! W ofercie Aeroklubu Gdańskiego znajdują się także loty widokowe nad morzem, które dają możliwość zobaczenia Trójmiasta z zupełnie innej perspektywy. Jest to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu w niecodzienny sposób oraz podziwianie piękna okolicy z lotu ptaka.

Doświadczona kadra Aeroklubu Gdańskiego

Jednym z najważniejszych atutów Aeroklubu Gdańskiego jest jego doświadczona kadra instruktorów i pilotów. Wielu z nich posiada bogate doświadczenie zarówno w lotnictwie cywilnym, jak i wojskowym, co pozwala na przekazanie uczniom szerokiej wiedzy i umiejętności. Instruktorzy Aeroklubu Gdańskiego są absolwentami renomowanych szkół lotniczych oraz uczestnikami licznych zawodów czy pokazów lotniczych.

Dzięki temu mogą się oni poszczycić nie tylko wysokimi kwalifikacjami, ale także praktycznym doświadczeniem. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z oferty Sklepu Aeroklubu Gdańskiego, zapraszamy do wyboru interesujących Cię voucherów, a w razie jakichkolwiek pytań – również do kontaktu. Latanie to świetny sposób na spędzenie czasu w zupełnie nowy sposób lub podarowanie komuś wyjątkowego prezentu.

Lotnictwo to nasza pasja
Chcemy się nią z Tobą podzielić

Start sezonu: Kwiecień